[KONKURS] WALTR – czyli aplikacja, która ułatwia życie [KONKURS] WALTR – czyli aplikacja, która ułatwia życie
4.5
Zapewne wielu z was, tak jak i ja, chciało kiedyś przesłać film/muzykę na iPhone'a. To wiązało się z wieloma problemami, musieliśmy długo czekać, aż... [KONKURS] WALTR – czyli aplikacja, która ułatwia życie 4.5

Zapewne wielu z was, tak jak i ja, chciało kiedyś przesłać film/muzykę na iPhone’a. To wiązało się z wieloma problemami, musieliśmy długo czekać, aż skończy się synchronizacja z iTunes. Tu wkracza WALTR. Gdy przeczytałem, że coś takiego powstało, już wiedziałem, że muszę to mieć.

active

„Wystarczy upuścić plik, aby go przesłać”

WALTR to aplikacja na Mac’a firmy Softorino, który swoją premierę miał 4 dni temu. Pozwala on na przesłanie pliku wideo lub audio jakiegokolwiek formatu. To ważne, gdyż iTunes nie pozwala na przesyłanie niektórych często stosowanych formatów. Transfer filmu na urządzenie z system iOS to kwestia sekund (oczywiście, zależy to od rozmiaru pliku). Zwyczajnie „upuszczamy” w oknie programu i gotowe!

Resztą zajmuje się WALTR. W tle, konwertuje on plik na odpowiedni format wspierany przez nasze iUrządzenie i po chwili możemy cieszyć się naszym filmem w natywnej aplikacji „Wideo”. To wszystko sprawia, że WALTR jest nie tylko prosty w użyciu, ale przede wszystkim odpowiada na potrzeby użytkowników. Sam wielokrotnie miałem kłopot, gdy chciałem wgrać film na iPhone’a, z poza iTunes’a, bezpośrednio do aplikacji „Wideo”. Można było to oczywiście obejść wrzucając go na Dropboxa/Google Drive’a, lecz to wszystko zajmuje czas. A tak mamy prostą, ładną i użyteczną aplikację, która robi to wszystko za nas.

Pewnie teraz chcielibyście dowiedzieć się skąd ją mieć? Otóż, jest ona dostępna na stronie producenta czyli Softorino w specjalnej promocji za $14,97. Jest też bezpłatne demo aplikacji, tak abyście mogli wypróbować ją przed zakupem. Do prawidłowego działania potrzebny jest system OS X 10.9 lub nowszy. Dodatkowo wraz z deweloperami WALTR przygotowałem dla Was konkurs. Mianowicie, w przeciągu godziny (czyli może za 5 minut, a może za 30) od publikacji tego artykułu na moim fanpage’u pojawi się post, w którym poznacie zadanie konkursowe. Mam 4 licencje na program, które oddam 4 najszybszym osobom, więc śledźcie uważnie Facebooka’a. Powodzenia!

Aplikacja jest naprawdę intuicyjna i niezwykle prosta w użyciu, a zarazem spełnia swoje zadanie w 100%.
  • Intuicyjny interfejs
  • Drag&drop
  • Obsługa wielu formatów
  • Cena

4 of 5

3 of 5

5 of 5

Czarek Michalski

Nazywam się Czarek. We wrześniu 2012 roku założyłem kanał Apple Reviews PL. Wszystko zaczęło się od recenzji iPhone'a 5. Później było już tylko lepiej. Nagrałem 90 filmików na YouTube, które obejrzano ponad 300 000 razy. Mam 5 000 wiernych widzów (pewnie jednym z nich jesteś ty), którzy oglądają moje filmy, w których opowiadam o produktach Apple, czyli o mojej pasji. To tyle o mnie, mam nadzieję, że przez następne miesiące dalej będziecie mnie chętnie oglądać...

  • Mmmmiodzio 🙂
    Kurde Ty Czarek to masz oko na dobre aplikacje 🙂
    Dzięki za info