Wesołych Świąt! Wesołych Świąt!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia załoga AppleReviews.pl pragnie życzyć wszystkim widzom (moim, jak i Mateusza) wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2014. Zapowiada się on dość... Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia załoga AppleReviews.pl pragnie życzyć wszystkim widzom (moim, jak i Mateusza) wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2014.

Zapowiada się on dość ciekawie pod kątem produktów firmy z Cupertino, ale w końcu nie tylko tym człowiek żyje. Przede wszystkim chcielibyśmy życzyć Wam, abyście te Święta spędzili wraz ze swoimi bliskimi i żeby przyszły rok był co najmniej tak udany.

Z tej okazji Mateusz (czyli AppleNaYouTube) przygotował dla Was specjalny świąteczny odcinek:

Apple też nie spało i zrobiło reklamę świąteczną:

 

Do zobaczenia w nowym roku!

Czarek Michalski

Nazywam się Czarek. We wrześniu 2012 roku założyłem kanał Apple Reviews PL. Wszystko zaczęło się od recenzji iPhone'a 5. Później było już tylko lepiej. Nagrałem 90 filmików na YouTube, które obejrzano ponad 300 000 razy. Mam 5 000 wiernych widzów (pewnie jednym z nich jesteś ty), którzy oglądają moje filmy, w których opowiadam o produktach Apple, czyli o mojej pasji. To tyle o mnie, mam nadzieję, że przez następne miesiące dalej będziecie mnie chętnie oglądać...