„Kiedy wreszcie będzie ta recenzja?!” „Kiedy wreszcie będzie ta recenzja?!”
Drodzy Widzowie, To pytanie powtarza się regularnie pod filmami, w prywatnych wiadomościach i wielu innych miejscach. Prawda jest taka – ja sam nie wiem,... „Kiedy wreszcie będzie ta recenzja?!”

Drodzy Widzowie,

To pytanie powtarza się regularnie pod filmami, w prywatnych wiadomościach i wielu innych miejscach. Prawda jest taka – ja sam nie wiem, kiedy będę miał czas coś nakręcić (lub złożyć – patrz iPad Air). Chyba nie będzie dla kogoś zaskoczeniem jak powiem, że chodzę do szkoły. Mam z tego tytułu wiele obowiązków i żeby wszystko było na swoim miejscu muszę mieć pewne priorytety. I proszę nie zrozumcie mnie źle, ale kanał nie jest na samej górze tej listy. Pytacie mnie, żebym wam powiedział dokładnie kiedy pojawi się dany film, ja wam powiem, że np. w niedzielę, a okaże się, iż nie będę miał czasu. Wtedy czujecie się rozczarowani (niektórzy wręcz oszukani…). Podjąłem więc decyzję, że na to pytanie będę udzielał odpowiedzi tylko jeżeli będę w 100% pewien, że będę w stanie dotrzymać obietnicy.

Bardzo Was proszę o trochę wyrozumiałości. Wiem, że czekacie na recenzję iPada Air,  jest ona już nagrana, teraz tylko przejrzeć (mam przeczucia, że szykuje się dokrętka albo wręcz kręcenie od nowa) i złożyć. Następnym przedmiotem recenzji (połączonej zarazem z szybkim odpakowaniem) będzie iPad Air SlickWrap. Nazwa trochę tajemnicza, ale więcej o tym w filmie.

Teraz moje pytanie do Was. Czy chcecie, aby dodatkowo po niektórych filmikach robił coś w stylu takiego „making-of” (oczywiście najpierw zajął bym się materiałem tak, aby pojawił się on jak najszybciej, a wtedy dopiero myślał o jakiejś ewentualnej dodatkowej zawartości)?

Apple Reviews PL

Czarek Michalski

Nazywam się Czarek. We wrześniu 2012 roku założyłem kanał Apple Reviews PL. Wszystko zaczęło się od recenzji iPhone'a 5. Później było już tylko lepiej. Nagrałem 90 filmików na YouTube, które obejrzano ponad 300 000 razy. Mam 5 000 wiernych widzów (pewnie jednym z nich jesteś ty), którzy oglądają moje filmy, w których opowiadam o produktach Apple, czyli o mojej pasji. To tyle o mnie, mam nadzieję, że przez następne miesiące dalej będziecie mnie chętnie oglądać...