Strona internetowa AppleReviews.pl ruszyła! Strona internetowa AppleReviews.pl ruszyła!
Dzisiaj oficjalnie wystartowała strona www.AppleReviews.pl. Za jej pomocą będziecie zawsze na bieżąco z tym co u mnie na kanale a także z najnowszymi informacjami... Strona internetowa AppleReviews.pl ruszyła!

Dzisiaj oficjalnie wystartowała strona www.AppleReviews.pl. Za jej pomocą będziecie zawsze na bieżąco z tym co u mnie na kanale a także z najnowszymi informacjami ze świata Apple. Będę tutaj zamieszczał ciekawe newsy, plotki itp. opatrzone filmikiem z mojego kanału.Znajdziecie tutaj także recenzje różnych akcesoriów, produktów Apple i gadżetów. Od czasu do czasu organizowane będą również konkursy dla widzów. Mam nadzieję, że strona będzie spełniała Wasze oczekiwania.

W razie pytań, uwag lub sugestii zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Czarek Michalski

Nazywam się Czarek. We wrześniu 2012 roku założyłem kanał Apple Reviews PL. Wszystko zaczęło się od recenzji iPhone'a 5. Później było już tylko lepiej. Nagrałem 90 filmików na YouTube, które obejrzano ponad 300 000 razy. Mam 5 000 wiernych widzów (pewnie jednym z nich jesteś ty), którzy oglądają moje filmy, w których opowiadam o produktach Apple, czyli o mojej pasji. To tyle o mnie, mam nadzieję, że przez następne miesiące dalej będziecie mnie chętnie oglądać...